"70 lat Bielska-Białej".

03-05-2021 21:47

BIELSKO – BIAŁA ŚWIĘTUJE

W 2021roku świętujemy 70 rocznicę połączenia Bielska i Białej.

W naszym przedszkolu z rodzicami i dziećmi od miesiąca lutego do czerwca realizujemy zadania zmierzające do lepszego poznania historii naszego miasta i upamiętnienia tego wydarzenia.

Każdy miesiąc niesie z sobą do zrealizowania nowe zadania:

„Moje miasto Bielsko – Biała” – wystawa prac plastycznych dla dzieci i rodziców

„Bielsko- Biała w obiektywie rodziców” – wystawa fotografii

„Najpiękniejsze miasto w świecie”- teledysk w wykonaniu dzieci z gr. IV

„Kocham moje miasto Bielsko- Białą”- konkurs literacki dla dzieci i rodziców

„Z kamerą po Bielsku- Białej”- wirtualne zwiedzanie najciekawszych zakątków miasta przygotowane przez nauczycieli

CZERWIEC

„Bolek i Lolek- najpopularniejsi chłopcy z Bielska- Białej”- spektakl w wykonaniu dzieci z gr. V

Podsumowaniem powyższych działań będzie wydanie pamiątkowego folderu upamiętniającego obchody 70- lecia powstania Bielska- Białej

w Przedszkolu nr 25

Prezentujemy prace wykonane w lutym i marcu przez Rodziców i dzieci z naszego przedszkola.