O nas

Przedszkole nr 25 w Bielsku-Białej znajduje się przy ulicy Widok 28. Położone jest z dala od ruchliwych ulic w dużym ogrodzie, o powierzchni 1.5 hektara z właściwym wyposażeniem, tarasami przeznaczonymi do odpoczynku oraz zabaw i zajęć z dziećmi. Oprócz wspaniale wyposażonego placu zabaw, w ogrodzie jest dużo zieleni: rabaty kwiatowe, drzewa i krzewy. Wyposażenie ogrodu w ekologiczne urządzenia sprzyja wyzwalaniu wielokierunkowej aktywności dziecka.

Od 1 września 2017 r. przedszkole posiada oddział przedszkolny mieszczący się przy ul. Kossak-Sczuckiej 19- w budynku SP nr 27, do którego uczęszczają dzieci 6- letnie Przedszkole zajmuje piętrowy budynek posiadający bardzo dobre warunki lokalowe. Na parterze znajdują się sale zajęć oraz biblioteka przedszkolna posiadająca bogaty księgozbiór literatury pedagogicznej, oraz duży wybór literatury dziecięcej łącznie z czasopismami. Na piętrze znajduje się kuchnia, kancelaria dyrektora placówki, pokój intendentki, pokój nauczycielski oraz sale zajęć.

W przedszkolu nr 25 funkcjonuje 5 oddziałów wyposażonych w duże, jasne sale, przy czym każdy oddział ma do dyspozycji: jadalnię, sypialnię, salę zajęć i oddzielną łazienkę. Przedszkole jest dobrze wyposażone w pomoce do pracy wychowawczo-dydaktycznej z dziećmi. Oddział przedszkolny przy ul. Kossak-Sczuckiej 19- w budynku SP nr 27 - posiada salę zabaw z jadalnią, łazienkę, szatnię oraz zaplecze kuchenne. Jest wyposażony w piękne , kolorowe meble. Został zaopatrzony w ciekawe pomoce dydaktyczne, zabawki, puzzle, układanki , itp. wspierające działania nauczycieli w odpowiednim przygotowaniu dzieci do podjęcia nauki w szkole podstawowej.

Organizujemy

• uroczystości przedszkolne
  • zajęcia otwarte dla rodziców
  • spotkania z ciekawymi ludźmi sztuki i kultury