O nas

Przedszkole nr 25 w Bielsku-Białej znajduje się przy ulicy Widok 28. Położone jest z dala od ruchliwych ulic w dużym ogrodzie, o powierzchni 1.5 hektara z właściwym wyposażeniem, tarasami przeznaczonymi do odpoczynku oraz zabaw i zajęć z dziećmi. Oprócz wspaniale wyposażonego placu zabaw, w ogrodzie jest dużo zieleni: rabaty kwiatowe, drzewa i krzewy. Wyposażenie ogrodu w ekologiczne urządzenia sprzyja wyzwalaniu wielokierunkowej aktywności dziecka.

Przedszkole zajmuje piętrowy budynek posiadający bardzo dobre warunki lokalowe.

Na parterze znajdują się sale zajęć oraz biblioteka przedszkolna posiadająca bogaty księgozbiór literatury pedagogicznej, oraz duży wybór literatury dziecięcej łącznie z czasopismami.

Na piętrze znajduje się kuchnia, kancelaria dyrektora placówki, pokój intendentki, pokój nauczycielski oraz sale zajęć.

W przedszkolu nr 25 funkcjonuje 5 oddziałów wyposażonych w duże, jasne sale, przy czym każdy oddział ma do dyspozycji: jadalnię, sypialnię, salę zajęć i oddzielną łazienkę. Przedszkole jest dobrze wyposażone w pomoce do pracy wychowawczo-dydaktycznej z dziećmi, zabawki, klocki, puzzle, układanki, itp. wspierające działania nauczycieli w odpowiednim przygotowaniu dzieci do podjęcia nauki w szkole. Każda sala posiada piękne, kolorowe meble.

Organizujemy:

• uroczystości przedszkolne
  • zajęcia otwarte dla rodziców
  • spotkania z ciekawymi ludźmi sztuki i kultury
  • festyny rodzinne
  • olimpiady sportowe