Rada rodziców

Drodzy Rodzice, jak co roku zbieramy wpłaty na rzecz Rady Rodziców, które przeznaczamy na wydatki związane z urozmaiceniem naszym pociechom pobytu w przedszkolu. Środki przekażemy między innymi na teatrzyki, zakup dodatkowych pomocy dydaktycznych dla naszych dzieci, a także organizację zabawy Mikołajkowej wraz z zakupem prezentów oraz organizację balu karnawałowego.

Średni koszt jaki Rada Rodziców przeznacza na jedno dziecko to 170 zł, natomiast drugie dziecko 100 zł a każde kolejne dziecko to 85 zł złotych.

Pieniądze przeznaczymy między innymi na:

- Organizację teatrzyków (co miesiąc przedstawienie na terenie przedszkola)
- Organizację zabawy mikołajkowej oraz karnawałowej
- Zajęcia rozwijające zainteresowania dziecka (ceramika, zajęcia rytmiczne, dogoterapia)
- Zakup prezentów mikołajkowych dla dzieci
- Zakup pomocy dydaktycznych

Wszystkie powyższe atrakcje są pokrywane z kasy Rady Rodziców.

Podaną kwotę prosimy przesyłać na konto Rady Rodziców:

94 1140 2004 0000 3902 8234 0301