Rada rodziców

Drodzy Rodzice, jak co roku zbieramy wpłaty na rzecz Rady Rodziców, które przeznaczamy na wydatki związane z urozmaiceniem naszym pociechom pobytu w przedszkolu. Środki przekażemy między innymi na teatrzyki, zakup dodatkowych pomocy dydaktycznych dla naszych dzieci, a także organizację zabawy Mikołajkowej wraz z zakupem prezentów oraz organizację balu karnawałowego.

Średni koszt jaki Rada Rodziców przeznacza na na jedno dziecko to 170 zł, natomiast każde kolejne dziecko to 85 zł złotych.

Pieniądze przeznaczymy między innymi na:

- Organizację teatrzyków (co miesiąc przedstawienie na terenie przedszkola)
- Organizację zabawy mikołajkowej oraz karnawałowej
- Zajęcia rozwijające zainteresowania dziecka (ceramika, zajęcia rytmiczne, dogoterapia)
- Zakup prezentów mikołajkowych dla dzieci
- Zakup pomocy dydaktycznych

Wszystkie powyższe atrakcje są pokrywane z kasy Rady Rodziców.

Możliwość wpłaty w dwóch ratach.

Podaną kwotę prosimy przesyłać na konto Rady Rodziców:

94 1140 2004 0000 3902 8234 0301

UWAGA nastąpiła zmiana numeru konta.

Wpłaty prosimy uiścić do końca Października 2022 r.

W wypadku wpłaty w dwóch ratach prosimy o wpłacenie pierwszej do końca października 2022 r. , natomiast drugiej do końca marca 2023 r.