''A to zagadka'' - grupa V.

24-10-2022 0:12
W pakiecie "Planeta dzieci" otrzymaliśmy grę "A to zagadka". Gra polega na odgadywaniu zagadek i wykonywaniu zadań po każdym bloku tematycznym. Dzieci były podzielone na 4 grupy, każda osoba losowała dla swojej drużyny pytanie lub zadanie. Gra wywołała duży entuzjazm wśród naszych milusińskich. Pytań, zadań i zagadek jest co nie miara, przed nami tematy takie jak "W co się z nami bawi jesienny wiatr" i "Nasi domowi ulubieńcy". Wiedzę zdobytą na zajęciach z przyjemnością utrwalimy w czasie popołudniowych aktywności.