Przejdź do treści Przejdź do menu

Akcja charytatywna " Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach 2021".

Akcja charytatywna " Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach 2021" 
Zakończono zbiórkę mikołajkowych darów dla polskich dzieci na Kresach. Jak to już w naszym Przedszkolu nr 25 bywa - wszyscy Rodzice, ale także pracownicy, zmobilizowali się na tyle, że zgromadzone dary ciężko było udźwignąć!
Wśród zebranych rzeczy były artykuły plastyczne i piśmiennicze, książki, kolorowanki, ale także drobiazgi, które na niejednej twarzy spowodują uśmiech! 
Zgodnie z założeniem akcji charytatywnej każdy obdarowany otrzyma także coś na osłodę - przecież odrobina słodyczy sprawia, że jesteśmy szczęśliwsi. 
Myślę, że najważniejszym przesłaniem płynącym że zbiórki jest fakt, iż te osoby nie są samotne, a rodacy o nich pamiętają i wspierają na miarę swoich możliwości. 
Serdecznie dziękuję w imieniu własnym, Rady Pedagogicznej i samych zainteresowanych za tak liczny udział; niech dzięki takim inicjatywom nasza społeczność przedszkolna się umacnia i utwierdza wszystkich w przekonaniu, że wystarczy chcieć !
Koordynator akcji 
Dagmara Pawlik