"Alicja w krainie czarów"

Dnia 23.04.2024 r. nasze przedszkolaki wybrały się do BCK w Bielsku- Białej na spektakl „Alicja w Krainie Czarów”. Celem wycieczki było między innymi rozbudzenie zainteresowań kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować autokarem oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w teatrze. Dzieciom bardzo podobały się wykreowane postacie Alicji, Białego Królika, Królowej Kier, Kapelusznika oraz wiele innych fantastycznych postaci. Ten spektakl przeniósł wszystkich w krainę pełną tajemnic, wyzwań i niezwykłych przygód.