ANIOŁKOWE GRANIE - Akcja charytatywna.

06-12-2022 17:21

Szanowni Rodzice

Nasza placówka bierze udział w ogólnopolskiej akcji  ANIOŁKOWE GRANIE,  której celem jest wspieranie idei rodzicielstwa zastępczego. W ramach akcji Nasze przedszkole obejmie opieką rodzinę zastępczą tworzoną przez panią  Izabelę, która opiekuje się 6 dzieci:

* dziewczynki lat 8 i 9

* chłopcy lat 5 i 4 oraz dwóch pełnoletnich.

Aniołkowe granie to cudowna akcja i pomoc dla dzieci, które pozbawione są opieki rodziców, często są to dzieci chore i niepełnosprawne.

Szanowni rodzice miesiąc grudzień jest czasem najpiękniejszych świąt dla Nas Polaków, bardzo proszę jeśli Państwo tylko możecie to otwórzcie serca na potrzebę dzieci, które nie mają rodzinnego ciepła i miłości rodziców.

ZBIÓRKA NOWYCH RZECZY BĘDZIE TRWAŁA

OD 5 DO 20 GRUDNIA

Na zbiórkę można przynosić:

- Dla chłopców: klocki lego, puzzle, gry edukacyjne, kubki

- Dla dziewczynek: materiały plastyczne, książki, akcesoria do włosów

- przybory szkolne (zeszyty, piórniki, pisaki)

-chemia (mydło, szampony, żele pod prysznic, proszki, płyny)

- żywność o dłuższym terminie ważności

- słodycze

ZA KAŻDĄ MAŁĄ CEGIEŁKĘ DORZUCONĄ DO NASZEJ ZBIÓRKI BARDZO DZIĘKUJEMY!!