Bajkowe spotkanie z teatrem w grupie V.

17-10-2021 16:44

Grupa V również uczestniczyła w teatrzyku na terenie przedszkola. Było to nowe doświadczenie ponieważ technologia informatyczna została połączona z przekazem „żywego słowa” przez aktora. Ciekawie skomponowany teatr zainteresował bardzo dzieci, miały możliwość aktywnego uczestniczenia w akcji spektaklu. Dzieci bawiły się świetnie a na zakończenie otrzymały „bajkowe zagadki”, które rozwijają logiczne myślenie i zachęcają do twórczej aktywności.