Bal Karnawałowy 2020

01-02-2020 23:40 Wszystkie grupy

31 stycznia 2020 r. w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Od samego rana pojawiały się różne kolorowe postaci, które trudno było rozpoznać. Przedszkolaki były ubrane  w stroje prezentujące księżniczki, zwierzątka, wojowników ninja, kosmitów i wiele innych postaci. Całości spotkania dopełniła oprawa muzyczno- taneczna przygotowana przez „ Pozytywkę- Fabryke dobrych pomysłów” . Dzieci chętnie brały udział w podróży po Europie,  poznawały kraje znajdujące się na kontynencie oraz ich stolice. Bawiły się przy muzyce charakterystycznej dla danego kraju.  Przedszkolaki wykazały mnóstwo inicjatywy twórczej, wykonując ciekawe układy taneczne. W trakcie balu panowała radość, na twarzach dzieci gościł piękny uśmiech. Dzieci otrzymały soki i słodki poczęstunek. To był wspaniały bal !!!

Grupa V na chwilę przed wielkim balem! 😍🤖👀🤩😎🥳

Grupa IV na chwilę przed wielkim balem! 😍🤖👀🤩😎🥳