Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Beskidzki Festiwal Dobrej Energii

29-05-2024 12:47 Grupa IV

24. 05 2024 grupa IV reprezentowała nasze przedszkole na Beskidzkim Festiwalu Dobrej Energii. Organizatorem pikniku w Parku Słowackiego był Urząd Miejski w Bielsku-Białej. Głównym celem wydarzenia była m.in. edukacja społeczeństwa w zakresie troski o środowisko i oszczędzania energii. Dzieci wzięły udział w licznych Atrakcjach, dzięki którym mogły dowiedzieć się, jak segregować śmieci, oszczędzać wodę, czy wytwarzać nowe rzeczy z recyklingu. Przedszkolaki przygotowały również sadzonki z sałaty i pomidorów, które zabrały ze sobą do domu. To był poranek pełen atrakcji i uśmiechu. Udział w konkursie "Szanuj energię chroń klimat" przyniósł dla placówki kolejny sukces. Nasze przedszkole zajęło III miejsce. Wszystkim uczestnikom konkursu, gratulujemy. Zapraszam do galerii.