Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Bezpieczna droga do przedszkola

12-09-2023 13:31 Grupa IV

Na początku każdego roku szkolnego przedszkolaki poznają drogę do przedszkola. W poniedziałek 11 września dzieci z grupy 4 uczestniczyły w wycieczce na pobliskie skrzyżowanie, w trakcie której utrwaliły wiadomości na temat sygnalizacji świetlnej, znaków drogowych oraz zasad korzystania z jezdni.

Teraz na pewno wiemy „co to znaczy być bezpiecznym…”.