''Bezpieczna droga do przedszkola'' - grupa III.

19-09-2021 22:58

W ubiegłym tygodniu w grupie III realizowaliśmy bardzo ważny temat pt. ''Bezpieczna droga do przedszkola''. Kształtowane były prawidłowe postawy w zakresie bezpieczeństwa dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa na drodze. Dzieci zaznajomiły się z numerami alarmowymi, oraz elementami odblaskowymi które każdy przedszkolak powinien posiadać. To był temat który dzieci uwielbiają, nie zabrakło również zabawy w policjanta :-) Zapraszamy do obejrzenia galerii:-)