Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Chodzi listonosz tu i tam

13-11-2023 9:57 Grupa III

W ubiegłym tygodniu dzieci poznały pracę listonosza, dowiedziały się kto jeszcze pracuje na poczcie oraz jak wygląda praca w takim miejscu. Przedszkolaki zapoznały się również z „wędrówką listu”. Miały okazję oglądać kolekcję znaczków, a na zajęciach plastyczno-technicznych wykonały koperty oraz projektowały znaczki według własnego pomysłu. Mogły również brać udział w zabawie tematycznej w zorganizowanym kąciku „Poczta”.