Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Co powinien wiedzieć każdy Polak

13-11-2023 21:06 Grupa VI

W tym tygodniu realizowaliśmy tematykę kompleksową „Co powinien wiedzieć każdy Polak?” Dla wszystkich naszych małych badaczy była to okazja, by odkryć tajemnice naszej pięknej ojczyzny. Przypomnieliśmy sobie wiadomości związane z symbolami narodowymi, charakterystycznymi miejscami naszego kraju, miasta, regionu. Kształtowaliśmy postawę patriotyczną poprzez udział w kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”.