Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Czekamy na Mikołaja...

06-12-2023 10:51 Grupa IV

Tydzień rozpoczęliśmy w atmosferze oczekiwania na spotkanie z Mikołajem. Datę 6 grudnia już wszystkie dzieci znają, dźwięku dzwoneczków nasłuchują, a w ogrodzie patrzą w niebo.... Na szczęście sanie Mikołaja będą sunąć po bielutkim śniegu!!!