Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Dawno, dawno temu...

06-12-2023 9:55 Grupa IV

W dniu 1.12.2023 dzieci z gr. IV i V obejrzały prezentację multimedialną pt. " Pewnego dnia 66 milionów lat temu" i utrwaliły wiedzę nt dinozaurów, warunków w jakich żyły oraz jaki wpływ na wyginięcie tych zwierząt miały wulkany. Przedszkolaki stawiały swoje hipotezy i wyciągały wnioski. Poznały zawód paleontologa. Podsumowaniem zajęć było wykonanie eksperymentu "Wulkan" zaspokajającego ciekawość poznawczą i naturalną spontaniczność dziecka.