Dmuchane zjeżdżalnie.

23-06-2022 22:57

Każdy z nas pamięta, ile frajdy przynosiło nam w dzieciństwie zjeżdżanie na zjeżdżalniach. Im zjeżdżalnia dla dzieci była większa, tym więcej było zabawy i radości, prawda? Nie ma się więc co dziwić, że nasze dzieci także uwielbiają tę formę rozrywki. Nadmuchiwana zjeżdżalnia to miejsce, w którym dziecko może w pozytywny sposób spożytkować swoją nieograniczoną energię. Z tego powodu docenią ją na pewno zarówno maluchy, jak i starszaki. We wtorek w naszym przedszkolu z okazji zakończenia roku przedszkolnego dzieci bawiły się wspaniale na dmuchanych zjeżdżalniach :-)