Dzień Babci I Dziadka - relacja

09-02-2020 22:32 Wszystkie grupy

Grupa IV

W grudniu i styczniu dzieci z grupy IV odbyły spotkania z członkami swoich rodzin. Jako pierwsi zaszczycili nas swoja obecnością rodzice, którym przedszkolaki zaprezentowały  „ Zmartwienie śnieżynek”. Był to program okolicznościowy przygotowany z okazji świąt Bożego Narodzenia. Następnie gościliśmy w naszych progach Kochane Babcie i Kochanych Dziadków. Dzieci przedstawiły program artystyczny; prezentowały wiersze, piosenki i taniec. Na zakończenie uroczystości odbył się słodki poczęstunek i wspólne biesiadowanie. To były wspaniałe spotkania.Grupa V

Zapraszamy do obejrzenia bardzo bogatej relacji Foto z występu Grupy V dla Babć i Dziadków. Wielkie dzięki za zdjęcia dla Pana Maćka !Grupa VI

Dnia 5 lutego dzieci z grupy VI gościły Babcie i Dziadków na uroczystości z okazji ich święta. Babcie i Dziadkowie podziwiali swoje wnuczki i wnuki w przygotowanym dla Nich programie artystycznym, bogatym w piosenki, instrumentacje muzyczne, tańce oraz wiersze. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek oraz wręczyły upominki, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.