Dzień Babci i Dziadka w grupie III.

01-02-2023 22:14

Babcia i Dziadek – to słowa, które bardzo ciepło kojarzą się nie tylko dzieciom, ale i nam dorosłym. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, to oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją, ale przede wszystkim bezgranicznie ich kochają. Dla wszystkich dziadków wnuczęta są radością życia.

1 lutego z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci zaprezentowały program artystyczny, w którym przedstawiły inscenizację pt. „Pani zima”, recytowały wiersze, tańczyły i śpiewały piosenki o babci i dziadku.

Jak co roku przedszkolaki przygotowały również dla swoich gości upominki i słodki poczęstunek. Wspólny poczęstunek był doskonałą okazją do rozmów w czasie, których wszyscy mogli podzielić się wrażeniami.

Wszystkim babciom i dziadkom życzymy dużo zdrowia i pociechy z wnucząt.