Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Dzień Dziecka - grupa II i III.

04-06-2023 22:37

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń. W tym dniu zadbaliśmy o to, aby ten dzień różnił się od zwykłego dnia. Zabawę rozpoczęliśmy w ogrodzie przedszkolnym, gdzie przygotowane były niespodzianki. Były zabawy przy muzyce, konkurencje sportowe, zabawy z chustą animacyjną i puszczanie baniek.

Czas wszystkim upłynął radośnie i beztrosko, a ten dzień przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń.