Dzień Dziewczynek w grupie 6.

13-10-2020 13:18

Po Dniu Chłopaka, przyszła pora na świętowanie Dnia Dziewczynek które przypada 11 października. Na początek każda dziewczynka mogła sobie przykleić na bluzeczkę serduszko ''Mała Księżniczka''. W tym dniu chłopcy byli sędziami, a dziewczynki miały do wykonania różne zadania: śpiew ulubionej piosenki, rozwiązywanie jesiennych zagadek, zadania matematyczne, układanie specjalnych puzzli. Po wykonaniu wszystkich zadań chłopcy złożyli dziewczynkom życzenia i zaśpiewali piękne Sto lat! A każda dziewczynka otrzymała Certyfikat wyjątkowej dziewczynki. Dodatkowo dziewczynki mogły rozwijać swoje zdolności plastyczne przy ozdabianiu korony z papieru. To był kolejny wyjątkowy dzień dla Naszych Przedszkolaków :-)