Dzień Mamy i Taty w przedszkolu - grupa II.

26-05-2022 18:00

''Maj to  życie, maj to kwiatki

Maj to także święto Matki,

Maj w uczucia jest bogaty,

Bo się zbliża święto Taty''.

Chęć sprawienia przyjemności swoim najbliższym, okazywanie im miłości i przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w uroczystości jaką przygotowały dzieci z grupy II. Przedszkolaki zaprezentowały program słowno-muzyczny, którym bawiły swoich gości. Uczucia dzieci znalazły też swój wyraz w ofiarowanych rodzicom upominkach, podziękowaniach, najlepszych życzeniach a przede wszystkim w gorących uściskach i rodzinnej radości.