Dzień Pluszowego Misia- grupa IV.

19-12-2021 22:25

25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najmilszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych, i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przeminie. Jak co roku Święto Misia było obchodzone bardzo szczególnie. Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach, a także uczestniczyły w zabawach ruchowych, konkursach, quizach i zgadywankach, wykonywały prace plastyczne. Miłą niespodzianką były odwiedziny Pluszowego Misia, który porwał Nas w wir zabaw tanecznych.
Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu i radości. Mamy nadzieję, że to wielkie Święto Misia zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas. Dzieci były szczęśliwe, mimo tego, że misie zostały w tym roku w domu.
W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólnie będziemy uczyć i bawić bo ,,czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”