Edyta Sporek Gąska Balbinka i życzenia Wielkanocne

29-03-2024 21:09 Grupa V

Na dzieci z gr V czekała ostatnio miła niespodzianka. Otrzymaliśmy list od dzieci z Przedszkola w Nowinach, a tam… własnoręcznie robiona Gąska Balbinka oraz piękne życzenia na Wielkanoc od przedszkolaków i ich Pań. Dzieci bardzo ucieszyły się z prezentu, a Gąska stanowi piękną dekorację sali. Na j. angielskim poznaliśmy słowo – ‘goose’, czyli gęś, a zabawa ruchowa „Duck, duck, goose” sprawiła radość spragnionym ruchu przedszkolakom 😊