Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

FESTYN RODZINNY

25-05-2023 8:50

FESTYN RODZINNY”

Dyrektor, Rada Rodziców i personel przedszkola

organizuje w dniu 02.06.2023r. ( piątek ) FESTYN RODZINNY.

Rozpocznie się on o godz. 15:30 i będzie prowadzony przez

firmę Kolorowy Świat Animacji

W programie festynu między innymi:

- konkursy i zabawy,

- kiermasz niespodzianek dla dzieci i dorosłych,

- stoiska gastronomiczne oraz wiele innych atrakcji.

Prosimy Rodziców o przynoszenie niespodzianek dla dzieci (nowe zabawki, maskotki, książeczki, gry i układanki, artykuły papiernicze itp.) i dla rodziców (różne gadżety, kosmetyki, vouchery np. do fryzjera, na masaż itp.) oraz soków (w małych opakowaniach), ciast, kawy, herbaty.

Osoby chętne do pomocy oraz chcące wspomóc finansowo organizację Festynu, prosimy o zgłaszanie się u Pani Dyrektor lub nauczycielek poszczególnych grup. Liczymy na Państwa pomoc.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !