Festyn Rodzinny 2024

„FESTYN RODZINNY”

Dyrektor, Rada Rodziców i personel przedszkola

organizuje w dniu 24.05.2024r. ( piątek ) FESTYN RODZINNY.

Rozpocznie się on o godz. 15:30 i będzie prowadzony przez

firmę Kolorowy Świat Animacji

W programie festynu między innymi:

- konkursy i zabawy,

- kiermasz niespodzianek dla dzieci i dorosłych,

- stoiska gastronomiczne oraz wiele innych atrakcji.

Prosimy Rodziców o przynoszenie niespodzianek dla dzieci (nowe zabawki, maskotki, książeczki, gry i układanki, artykuły papiernicze itp.) i dla rodziców (różne gadżety, kosmetyki, vouchery np. do fryzjera, na masaż itp.) oraz soków (w małych opakowaniach), ciast, kawy, herbaty.

Osoby chętne do pomocy oraz chcące wspomóc finansowo organizację Festynu, prosimy o zgłaszanie się u Pani Dyrektor lub nauczycielek poszczególnych grup. Liczymy na Państwa pomoc.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !