Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Finał konkursu "Szanuj energię- chroń klimat"

25-06-2024 11:16

W dniu 14 czerwca 2024 r. odbył się uroczysty finał 14 edycji miejskiego konkursu „ Szanuj energię , chroń klimat”. Dzieci z naszego przedszkola aktywnie uczestniczyły w realizacji zadań przewidzianych w konkursie.

Miło nam poinformować, że dzieci z grupy V zajęły III miejsce w konkursie plastycznym „ Nasz zielony świat”, wykonały makietę     z materiałów przeznaczonych do recyklingu. W nagrodę otrzymały od sponsora konkursu LEROY MERLIN bon o wartości 400 zł .

Przedszkole otrzymało certyfikat „ Przedszkola z Dobrą Energią”, a nauczyciele biorący udział w realizacji projektu – tytuł „ Nauczyciela z Dobrą Energią”.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację zadań projektu.