Przejdź do treści Przejdź do menu

ILE WAŻY ŚW. MIKOŁAJ ? - Konkurs charytatywny.

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasze przedszkole bierze udział w konkursie :

Ile waży św. Mikołaj?

Konkurs polega na zebraniu bilonu o jak największej wadze w okresie trwania konkursu.

Bilon jest zbierany wśród przedszkolaków, rodziców, nauczycieli i pracowników. Zwycięży ta grupa, która zbierze monety o największej wadze w przeliczeniu na jednego wychowanka lub o największej wartości.

Celem konkursu jest wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz pomoc dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Zbierane środki pomagają utrzymać działalność placówek opiekuńczo-wychowawczych prowadzonych przez Fundację. Działalność Fundacji skupia się na pomocy dzieciom i młodzieży z trudnych środowisk, przygotowując ich do odpowiedzialnego wejścia w dorosłe życie.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo. Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo od blisko 30 lat prowadzi działania na rzecz wychowania oraz edukacji dzieci i młodzieży.

Zbiórka monet trwa do 23 stycznia 2022 r.

ZAPRASZAMY !