Interaktywne spotkanie z teatrem, filmem i cyrkiem - ''Alicja online''.

22-02-2021 22:18

15 lutego dla dzieci z naszego przedszkola był wyjątkowym dniem, ponieważ w tym dniu miały okazję wziąć udział w interaktywnym spotkaniu z teatrem, filmem i cyrkiem. Przedszkolaki, obejrzały seans ''Alicja online'' na 100 - calowym telewizorze oprawionym w dużą ramę i specjalną kurtynę. W projekcie wzięło udział 12 aktorów, a akcja seansu toczyła się na 6 planach filmowych, prezentując różne formy artystyczne. A oprócz tego okulary 3D i to co dzieci kochają - bańki mydlane :-) To było bardzo interesujące doświadczenie dla każdego przedszkolaka. Rada Rodziców pokryła połowę ceny biletu na seans.