Jesień w obiektywie

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PRZEDSZKOLNYM KONKURSIE FOTOGRAFOCZNYM

„JESIEŃ W OBIEKTYWIE”

REGULAMIN PRZEDSZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO JESIEŃ W OBIEKTYWIE”

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole nr 25 w Bielsku- Białej.
  2. Koordynatorami konkursu są: Dagmara Pawlik, Kazimiera Banaś, Małgorzata Zborowska.
  3. 3. Cele konkursu:
  • ukazanie piękna jesiennej przyrody,
  • rozbudzenie wrażliwości na piękno natury,
  • wzmocnienie więzi i pasji rodzinnych,
  • rozwijanie zainteresowań fotograficznych,
  • zachęcanie do aktywnego spędzania czasu w gronie rodzinnym.
  1. Temat pracy konkursowej – „Jesień w obiektywie” – wykonanie zdjęcia przedstawiającego przyrodę w jesiennej krasie.
  2. Terminy:
  • prace należy złożyć u nauczycielek prowadzących grupę, do której uczęszcza dziecko
  • termin składania prac – do 16.10.2023r.
  • ogłoszenie wyników – 20.10.2023r.
  • wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej przedszkola,
    oraz gazetkach informacyjnych. Wystawa zdjęć umieszczona zostanie w holu przedszkola.
  1. Zasady uczestnictwa.
  • Prace należy dostarczyć w formie papierowej (wywołane zdjęcie).
  • Fotografię należy wywołać w dowolnym formacie, nie mniejszym jednak niż format 13x18 cm.
  • Tematem zdjęć powinien być jesienny krajobraz.
  • Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedno zdjęcie.
  • W konkursie mogą brać udział jedynie te prace, które nie zostały nigdzie publikowane, ani nie brały udziału w żadnym konkursie.
  • Do zdjęć należy dołączyć metryczkę: imię i nazwisko dziecka, numer grupy oraz tytuł zdjęcia zgodnie z załącznikiem nr 1.
  • Warunkiem uczestnictwa dziecka w organizowanym wydarzeniu jest wyrażona zgoda rodzica/opiekuna prawego na udział dziecka w konkursie fotograficznym oraz akceptacja niniejszego regulaminu zgodnie z załącznikiem nr 2.
  • O wynikach konkursu uczestnicy poinformowani zostaną osobiście.
  1. Kryteria oceny prac:
  • wrażenie artystyczne
  • kreatywność autorów
  • oryginalność wykonanego zdjęcia

Oceny prac dokona komisja konkursowa powołana przez organizatora konkursu. Decyzja komisji jest ostateczna i nie przysługuje odwołanie od niej.

1. Zasady organizacyjne.
  • Na uczestników konkursu czekają upominki i dyplomy.
  • Prace konkursowe będzie można podziwiać na wystawie w holu naszego przedszkola.
  • Prace zgłoszone do konkursu nie będą zwracane autorom.
  • Regulamin konkursu dostępny będzie na stronie internetowej przedszkola.

Załączniki do konkursu dostępne są u nauczycielek grup.