Jestem małym przyjacielem przyrody

12-09-2023 13:51 Grupa IV

W roku szkolnym 2023/2024 grupa IV będzie realizowała

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Jestem małym przyjacielem przyrody” .

Głównym założeniem projektu „Jestem małym przyjacielem przyrody” jest rozwijanie zainteresowań przyrodniczych dzieci, kształtowanie właściwych postaw proekologicznych, wzbogacanie ogólnej wiedzy o świecie.

Cele projektu:

- rozwijanie zainteresowań przyrodniczych;

- kształtowanie postaw proekologicznych;

- kreatywne i twórcze działania dzieci, nauczycieli i rodziców;

- prowadzenie zabaw badawczych celem zgłębiania wiedzy przyrodniczej i wytwarzaniem zaciekawienia i zainteresowania przyrodą.