''Jesteśmy Polakami - kochamy naszą ojczyznę" - grupa III.

13-05-2022 18:34

Majowe święta narodowe, to bardzo dobra okazja do zdobywania przez dzieci wiedzy o Polsce. Dzieci poznały symbole narodowe, poznały polskie legendy, rozwiązywały QUIZ wiedzy o naszym kraju a przy zachowaniu odpowiedniej postawy odśpiewały Hymn. Celem zajęć dydaktycznych było kształtowanie postawy szacunku do historii naszego kraju, symboli narodowych, właściwego zachowania podczas uroczystości. Pogoda była piękna, więc z radością korzystaliśmy z uroków naszego dużego ogrodu :-)