Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

KIERMASZ WIELKANOCNY

28-03-2023 19:49

W imieniu Rady Rodziców serdecznie zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się 5.04.2023 r. (środa) od godziny 14:30.

Rodziców chętnych do upieczenia ciast, babeczek, baranków prosimy o kontakt z nauczycielami poszczególnych grup.