Kolejny sukces! Konkurs ''Moje radio retro''.

17-02-2021 17:51

Kolejny sukces naszych przedszkolaków! Tym razem dzieci wzięły udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastyczno - technicznym pt.  ''Moje radio'', w którym za zadanie miały wykonać radio w stylu retro. Z przyjemnością pragniemy poinformować, że II miejsce w kategorii 5 - latków zdobyła Maja M. z grupy 6 a wyróżnienie w kategorii 6 - latków zdobył Aleksander L. z grupy 6. Dziękujemy za udział w konkursie Martynce G. z grupy 3. Jesteśmy bardzo dumni z naszych wychowanków i życzymy kolejnych sukcesów:-)