Koncert muzyczny ''Białe Boże Narodzenie''.

13-12-2022 22:13

Dzisiaj, 13 grudnia nasze przedszkole odwiedziła po raz kolejny Pani Agnieszka i Pan Tadeusz z Agencji Artystycznej ''Metrum Forte''. Koncert pt. ''Białe Boże Narodzenie'' bardzo spodobał się dzieciom, a dzięki śpiewaniu kolęd wszyscy wprawiliśmy się w świąteczny nastrój :-) Celem koncertu było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych wraz z czerpaniem radości z powodu zbliżających się świąt oraz integrowanie środowiska przedszkolnego.

Koszt koncertu został pokryty z funduszy Rady Rodziców.