Konkurs "Mój robot"

29-04-2024 13:53 Grupa VI

Dzieci z grupy VI wzięły udział w międzyprzedszkolnym konkursie "Mój robot" organizowanym przez Przedszkole nr 41 w Bielsku-Białej. Na konkurs prace przygotowało czworo dzieci z naszej grupy: Maciej M., Tymoteusz P., Lena Ś., Mikołaj N. Celem konkursu było: podniesienie świadomości ekologicznej dzieci, rozwijanie wyobraźni twórczej dzieci, zwrócenie uwagi na potrzebę segregacji odpadów i możliwości powtórnego ich wykorzystania.

Z ogromną radością informujemy, że laureatami konkursu zostali:

Maciej M. - I miejsce

Mikołaj N. - III miejsce

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy wyobraźni i kreatywności.