Konkurs "Moja Ojczyzna"- grupa 5.

07-11-2020 15:16

Przez cały październik przedszkolaki z grupy V sumiennie wykonywały prace plastyczne, techniczne, ozdabiały album, który zostanie przekazany do organizatora konkursu -Przedszkola nr 37 w Bielsku-Białej. Jest to nasza praca grupowa, wszystkie dzieci uczestniczyły w mniejszym lub większym stopniu w naszym małym sukcesie, jakim jest ten piękny album oraz poszerzyły wiedzę o najbliższej okolicy, mieście, terenach rekreacyjnych oraz Polsce. Efekty prezentujemy poniżej.