''Kosmiczna przygoda'' - grupa 6.

02-05-2021 21:37

W ubiegłym tygodniu starszaki pogłębiały swoją wiedzę na temat kosmosu. Dzieci z natury są ciekawe otaczającego je świata. Pragną wychwycić i zrozumieć zachodzące w nich zjawiska. Wiele dzieci interesują zwłaszcza tematy związane z planetami i gwiazdami dlatego podczas zajęć były bardzo aktywne. Przedszkolaki, nauczyły się piosenki ''W układzie słonecznym'' dzięki której poznały dużo ciekawostek o planetach i potrafią bezbłędnie narysować cały układ słoneczny :-) Wspólnymi siłami stworzyliśmy w naszej sali ''kosmiczny kącik'' z ciekawymi książkami o kosmosie. To była wspaniała kosmiczna przygoda:-) Zapraszamy do fotorelacji.