Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

"Magiczna moc bajek- Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato"- grupa I.

21-11-2022 7:16

Realizując Międzynarodowy projekt czytelniczy "Magiczna moc bajek" cyklicznie będziemy zapraszać Rodziców oraz starsze rodzeństwo dzieci do przeczytania ciekawej literatury dziecięcej, mając na celu kształtowanie prawidłowych postaw czytelniczych dzieci. Tym razem odwiedziła nas starsza siostra Mateuszka. Dzieci z uwagą wysłuchały opowieści "Tupcio Chrupcio ma rodzeństwo". Zapraszamy do obejrzenia galerii.