Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Mali badacze przyrody

02-06-2024 22:24 Grupa I

Lupa to jeden z najprostszych przyrządów optycznych służących do bezpośredniej obserwacji drobnych przedmiotów lub obiektów przyrodniczych, które są małe lub nie widać ich zbyt wyraźnie. Rozmawiając o zwierzętach, które żyją na łące, dzieci z grupy 1 zaopatrzone w lupy wyruszyły do ogródka, by samodzielnie zaobserwować poszczególne owady. Po skończonym zadaniu, dzieci miło spędziły czas w piaskownicy.