Przejdź do treści Przejdź do menu

''Międzynarodowy Dzień Kropki'' - grupa V.

17-09-2021 0:14 Grupa V

15 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki. To święto kreatywności, odwagi i zabawy. W grupie V tego dnia zorganizowaliśmy wiele ciekawych zabaw, które pomagały dzieciom odkrywać talenty, poznawać ich mocne strony, pobudziły wyobraźnię i zachęcały do wspólnej zabawy. W ciągu dnia powstały wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki. Obejrzeliśmy prezentację multimedialną „Kropka”. Bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej, mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. To wspaniały czas, kiedy mogliśmy porozmawiać z dziećmi na temat ich talentów i zaprezentować je światu, bo każdy z nas ma w sobie jakiś ukryty talent. Obejrzyjcie galerię zdjęć.