Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Międzynarodowy projekt czytelniczy "Magiczna moc bajek"- moduł III. Grupa I.

15-01-2023 21:59

Dzieci z grupy I świetnie czują się w swoim towarzystwie co można zaobserwować na wspólnych, radosnych zdjęciach, do których z chęcią pozowali. Dowiedziały się w jaki sposób można czerpać radość ze wspólnej zabawy. Niezmiennie poznali również "Dobranockę z dawnych lat"- tym razem były to Smerfy. Zapraszamy do galerii.