Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Mikołaj w przedszkolu

6 GRUDNIA PRZYBĘDZIE DO PRZEDSZKOLA MIKOŁAJ.

W RAMACH IMPREZY MIKOŁAJKOWEJ ODBĘDZIE SIĘ ANIMACJA ORAZ ROZDANIE DZIECIOM PREZENTÓW, KTÓRE W CAŁOŚCI ZOSTAŁY ZAKUPIONE  Z FUNDUSZY RADY RODZICÓW.

IMPREZA ROZPOCZNIE SIĘ:

Gr. 4,5,6 - godz. 13.30

Gr. 1,2,3 - godz. 14.15

Prosimy w tym dniu o odbieranie dzieci z przedszkola od godz. 15.30