Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Ostatnie zadanie z realizacji projektu ''Gramy Zmysłami'.

07-06-2023 23:32
Starszaki, wykonały ostatnie zadanie  z projektu ''Gramy zmysłami'' - ścieżkę sensoryczną. 
Ścieżka sensoryczna dla dzieci jest przeznaczona do bezpośredniego kontaktu dotykowego, dzięki czemu dziecko może rozwijać percepcję wzrokową oraz za pomocą dotyku. Elementy ścieżki sensorycznej oddziałują ponadto na zmysł wzroku, czasem węchu dziecka. 
Ścieżka sensoryczna to pewnego rodzaju tor przeszkód dla dziecka, którego funkcją jest stymulowanie zmysłu dotyku. Pośrednio wpływa on korzystnie na rozwijanie innych umiejętności, a co najważniejsze - jest świetną zabawą dla malucha :-)