Przejdź do treści Przejdź do menu

Podsumowanie akcji - "BIELSKIE PRZEDSZKOLAKI DLA MEDYKÓW".

04-05-2020 19:46

Akcja "BIELSKIE PRZEDSZKOLAKI DLA MEDYKÓW", która miała na celu wesprzeć wszystkich pracowników służby zdrowia w czasie w walki Covid-19 dobiegła końca. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom, które wykonały prace! Jesteśmy bardzo dumne z waszej kreatywności, każda praca jest wyjątkowa! Dziękujemy również za wsparcie rodzeństwu i rodzicom naszych kochanych przedszkolaków, dzięki którym pracę trafiły do nas. Wszystkie prace zostały także wysłane do bielskich szpitali. W galerii możecie obejrzeć prace dzieci. Wielkie brawa dla Was i za Waszą wspaniałą postawę godną naśladowania. Poniżej przesyłamy listę dzieci, które poświęciły swój czas i zaangażowały się w akcję:

 

Grupa I : Nadia, Nina, Fabian, Marysia, Olek,

 

Grupa II: Leon, Ola, Oliwier, Pola,

 

Grupa III: Oliwia, Kornelia, Antoni, Piotr

 

Grupa IV: Ania, Eliza,

 

Grupa V: Przemek i Bartek,

 

Grupa VI: Maja, Miłosz, Maciek