Podsumowanie Konkursu literacko-plastycznego.

14-04-2022 21:31

Zakończyliśmy konkurs literacko- plastyczny „Bajka, bajeczka... moja książeczka”. W konkursie wzięło udział 14 – cioro dzieci wraz z rodzicami. Wytwory dzieci są fantastyczne, a twórczość bardzo bogata tematycznie. Opowieściom towarzyszą starannie wykonane ilustracje , tematycznie związane z treścią zawartą w książeczkach. Jury miało ogrom pracy, by wyłonić te najlepsze. Z pomocą przyszedł nam Pan Paweł Gołuch- poeta, pisarz, który w naszym przedszkolu miał spotkanie z dziećmi i opowiadał o tym, jak wiele pracy trzeba by książka powstała. W związku z tym jury podjęło decyzję o przyznaniu miejsc wszystkim, którzy przystąpili do konkursu. Gratulujemy dzieciom i Rodzicom. Te piękne „bajki, bajeczki- książeczki„ to niesamowite, twórcze potraktowanie naszego konkursu. Dziękujemy za zaangażowanie i wspieranie naszych przedsięwzięć.

Wyniki konkursu:

1. Zosia i Marysia Kuś gr. III „ Wielka ucieczka Saszy.”

2. Jan Lachowicz gr. III „ Bajka, bajeczka o spełnionym marzeniu.”

1. Bruno Bukowczan gr. IV „ Magiczna kolorowanka.”

2. Ola Rostowska gr. IV „ Morska przygoda księżniczki.”

3. Nadia Kal gr. III „Vanilia i tajemnicza przyjaźń.”

1. Pola Rychlik gr. IV „ Zagubiona Syrenka.”

2. Agata Banot gr. IV „ Luna i jej psia przygoda.”

3. Anya Kisłowska gr V „ Tosia i przyjaciele.”

4. Oliwia Ilkiewicz gr. V „ W marcu jak w garncu.”

5. Malwina Michta gr. III „ Król Ryb.”

6. Agata Pająk gr. IV „ Baśnie.”

7. Marta Płonka gr. IV „ Zagubione Syrenki.”

8. Staś Ociepka gr. IV „ Staś Ociepka Majsterklepka.”

9. Maria Kotońska gr. IV  „ Przygody motylka.”