Podsumowanie konkursu „Moja Eko-zabawka”

14-05-2019 10:54

W kwietniu w naszym przedszkolu odbył się konkurs EKO-ZABAWKA. Dzieci z rodzicami wykonali wspaniałe zabawki!!!

Oto wyniki konkursu:

PODSUMOWANIE KONKURSU „Moja Eko-zabawka”

GRUPA 3-4 LATA:
LILIANA FAJFEREK GR II „Kuchenka”
ALEKSANDER LISECKI GR II „Auto Batmana”
LENA I ELIZA KACZMARCZYK GR VI i II „Domek
wyróżnienie: HUBERT KNIAŹ GR II „Pociąg”

GRUPA 5-6 LAT:
JAKUB I MAJA MAZUR GR V i II „Smok”
MILENA JAGOSZ GR V „Domek Oli i Olka”
ex aequo:
XAWIER PŁOSZCZYCA GR VI „Samochód terenowy”