Przejdź do treści Przejdź do menu

Podsumowanie konkursu plastycznego ''Mój wymarzony lizak''.

Nadszedł bardzo oczekiwany przez przedszkolaki czas – podsumowanie konkursu ''Mój wymarzony lizak'', który został zorganizowany przez Muzeum Lizaka w Jaśle. Z naszego przedszkola wpłynęło 29 prac z wszystkich grup wiekowych. Niestety, w tym roku nie udało nam się zdobyć nagrody, ale każde dziecko otrzyma pamiątkowy dyplom oraz bilet wstępu do Muzeum. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Rodzicom, gratulujemy tak wspaniałych i uzdolnionych pociech, a Laureatom życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji. Zapraszamy do podziwiania w galerii pięknych prac wymarzonych lizaków, które wykonały nasze przedszkolaki :-) Zachęcamy także do udziału w nowym konkursie ''Moja wymarzona złota rybka''.