Podsumowanie konkursu plastycznego „Moja wymarzona złota rybka”.

03-05-2021 16:27

„Moja wymarzona złota rybka”. W ogólnopolskim konkursie plastycznym wzięło udział 32 wychowanków z naszej placówki. Dzieci wraz z rodzicami wykonały piękne prace, które zostały wysłane do organizatora konkursu „Muzeum Złotej Rybki” w Krzemiennej. Konkurs miał na celu zainteresowanie dzieci tematyką środowiska wodnego, ryb, ich anatomią, wędkarstwem. Dodatkowo zachęcał do rozwijania umiejętności plastycznych, kreatywności i wrażliwości estetycznej oraz promował dzieci plastycznie uzdolnione. Każdy uczestnik otrzymał Dyplom okolicznościowy oraz bezpłatny bilet wstępu do Muzeum Złotej Rybki. Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie prac konkursowych:-)