Podsumowanie Ogólnopolskiego Projektu ''Gramy Zmysłami''.

18-06-2023 21:22

W ciągu całego roku szkolnego 2022/2023 grupa V i VI systematycznie wykonywała zadania Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ''Gramy Zmysłami'' którego celem było innowacyjne i kreatywne podejście do tematyki rozwijania zmysłów u dzieci. Poszerzanie i wzbogacanie wiedzy na temat integracji sensorycznej i zmysłów. Wielozmysłowe postrzeganie świata przez dzieci. Rozbudzenie kreatywności w realizacji zadań. Stymulowanie wszystkich zmysłów w trakcie zabaw i sytuacji edukacyjnych. Tworzenie warunków do kształtowania przez dzieci świadomości własnego ciała.

Poniżej dla przypominamy poszczególne zadania w formie fotorelacji :-)

Październik - sensoryczny spacer

Listopad - sensoryczna matematyka

Grudzień - sensoryczne ozdoby świąteczne

Styczeń - wzrok

Luty - slime/glut

Marzec - sensoryczne kodowanie

Kwiecień - smak i węch

Maj - ścieżka sensoryczna

Z przyjemnością weźmiemy udział w kolejnej edycji projektu :-) To była wspaniała zabawa.